کلاس آموزش گیتار الکتریک در اصفهان

یکی از انواع مختلف کلاس گیتار در آموزشگاه موسیقی اصفهان ، کلاس گیتار الکتریک است که دوره های بسیار جذاب و متنوعی را شامل می شود.

آموزش ارف در اصفهان

۰۹۱۲۹۳۴۴۹۶۴ – ۰۹۱۳۱۰۷۲۰۸۵

۰۳۱-۳۴۴۸۵۹۳۴

آموزشگاه موسیقی در اصفهان

یادگیری موسیقی همواره مورد علاقه هنر دوستان بوده است. اگر به دنبال یک شکل خاص از کلاس گیتار الکتریک در اصفهان هستید و دوست دارید این ساز را در سبک تخصصی آن بیاموزید می توانید وارد دوره های آموزشی این ساز در آموزشگاه رادفر شوید و یادگیری گیتار الکتریک را در سبک راک ، بلوز و سبک های تخصصی آن بیاموزید در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این دوره خاص و ویژه بیشتر بدانید.

کلاس آموزش گیتار الکتریک در اصفهان

کلاس های آموزش گیتار الکتریک در بالاترین سطح و توسط برترین مدرس گیتار الکتریک اصفهان برگزار می شود. به دلیل حجم بالای درخواست ها برای ثبت نام این ساز، محدودیت زمانی ثبت نام وجود دارد. در نتیجه هنرجویانی که زودتر اقدام به ثبت نام کنند، در اولویت خواهند بود. برای ثبت نام در کلاس گیتار الکتریک یا اطلاع از شرایط، یکی از موارد زیر را انتخاب فرمایید.

آموزش آکادمیک گیتار الکتریک اصفهان
مفتخریم آموزش گیتار الکتریک را نه با روش های تجربی و غیر اصولی، بلکه با روش اصولی و مبتنی بر نت و تبلچر برای شما عزیزان ارائه دهیم.

ویژگی کلاس های آموزش گیتار الکتریک اصفهان
آموزش اصولی و مبتنی بر نت
معمولاً اکثر کلاس های آموزش گیتار الکتریک با روش های تجربی (گوشی) و غیر اصولی برگزار می شود. با افتخار اولین کلاس آموزش گیتار الکتریک با روش اصولی و مبتنی بر نت را برای شما عزیزان برگزار کرده ایم. آموزش گیتار الکتریک در آموزشگاه موسیقی عرفان نادریان، در دو بخش برگزار می شود:

استاد گیتار الکتریک در اصفهان

استاد گیتار الکتریک در اصفهان

آموزش گیتار ریتم (Rhythm Guitar)
منظور از گیتار ریتم، اجرای آکوردها ریتم های ویژه گیتار الکتریک است. این ریتم ها معمولاً بر اساس پاورکوردها طراحی می شوند. آموزش این ریتم ها معمولاً به وسیله تبلچر صورت می گیرد.

آموزش لید گیتار (Lead Guitar)
لید گیتار همان اجرای ملودی به وسیله گیتار الکتریک است. این آموزش عمدتاً با نت و گاهی با تبلچر صورت می گیرد.
کلاس گیتار
همان طور که میدانید گیتار از سازهای بسیار جذابی است که قابلیت های مختلفی دارد.

این قابلیت با در نظر گرفتن انواع گیتار در کنار یکدیگر بیشتر و جذاب تر هم شده است.

از طرفی سبک هایی که روی گیتار می توان اجرا نمود آنقدر متنوع و جذاب هستند که هر سلیقه ای را پوشش می دهند.

در کلاس گیتار آموزشگاه رادفر به عنوان تخصصصی ترین کلاس گیتار الکتریک در اصفهان به آموزش سبک های تخصصی گیتار پرداخته ایم.

گیتار سبک های مختلف و انواع مختلف دارد.

اما باید خاطر نشان کنیم که یادگیری گیتار در هر یک از سبک های تخصصی و یا در هر کدام از انواع گیتار نیاز به ان دارد که زیر نظر یک استاد متخصص آموزش ببینید.

آموزش همه انواع گیتار و همه سبک های گیتار کار یک نفر نخواهد بود چرا که هر کدام از انواع گیتار برای خود دنیایی متفاوت دارند که نیازمند آن است که هر کدام را در جایگاهی جدا بررسی و یاد گرفت.

به همین دلیل است که حتما تاکید می کنیم یادگگیری گیتار را با توجه به نوع و سبکی که دوست دارید پیش بگیرید.

گیتار الکتریک
یکی از انواع گیتار ، گیتار الکتریک است.

از لحاظ جذابیت و قابلیت هایی که این نوع گیتار دارد شاید همه آگاه باشند اما علاقمندان به این نوع گیتار بایستی سبک تخصصی آن را انتخاب کنند تا بتوانند به درستی و زیبایی از ان بهره ببرند.

برای علاقمندان به کلاس گیتار الکتریک در اصفهان ما تلاش کرده ای تا این نوع گیتار را به همان شکل تخصصی و خاص آن آموزش دهیم تا بتوانید از اجرای آن لذت ببرید .

ما با کمک از اساتید برتر این رشته سعی بر آن داشته ایم تا این نوع گیتار را همان گونه که در خاستگاه آن اجرا می شود آموزش دهیم.

کلاس گیتار الکتریک در اصفهان
در آموزشگاه موسیقی رادفر کلاس گیتار الکتریک در اصفهان به نحوی متفاوت برگزار می گردد.

اولا که آموزش گیتار تماما و در کلیه مراحل تحت آموزش استاد متخصص در آموزش گیتار الکتریک است و استادی که آموزش این ساز را بر عهده دارد تخصصا فقط در این حیطه فعالیت دارند.

دلیل اهمیت این موضوع در ان جایی است که نحوه اجرا و تمامی تکنیک های روی این ساز با انواع دیگر گیتار متفاوت است.

آموزش این ساز را ما در فضایی تخصصی و کلاس هایی کاملا خصوصی بگ گزار می نماییم.

همچنین برنامه آموزش این ساز به گونه ای است که برای همه سنین طراحی شده و بریا هر سنی برنامه جداگانه و خاص در نظر گرفته شده است.

آمزشو گیتار الکتریک مستلزم آن است که یک سری اصول و پیش نیازهای اولیه را نیز بلد باشید که همگی در برنامه آموزشی که ما طراحی کرده ایم گنجانده ده است.

کلاس آموزش گیتار الکتریک در اصفهان

به همین دلیل علاقمندان می توانند بدون نیاز به هیچ پیش زمینه خاصی از صفر وارد این کلاس شوند و تا مراحل حرفه ای را در این کلاس بیاموزند.

دوره های ویژه کلاس گیتار الکتریک در آموزشگاه رادفر
آموزش زیر نظر اساتید تخصصی گیتار الکتریک
آموزش در سبک های تخصصی گیتار الکتریک
آموزش از مبتدی تا پیشرفته
کلاس های کاملا خصوصی و تک نفره
آموزش برای کلیه سنین
مشاروه راهنمایی و خرید ساز
مشاوره انتخاب سبک تخصصی گیتار
آموزش تکنیک های مختلف گیتار الکتریک
آموزش تخصصی برای کودک تا بزرگسال
برگزاری کنسرت های پایان دوره

آموزش ارف در اصفهان

۰۹۱۲۹۳۴۴۹۶۴ – ۰۹۱۳۱۰۷۲۰۸۵

۰۳۱-۳۴۴۸۵۹۳۴