کلاس آموزش سه تار در اصفهان

آموزشگاه رادفر هم برگزار کننده کلاس های سه تار نوازی در اصفهان می باشد . سه‌تار از معروف‌ترین سازهای موسیقی سنتی ایران است که هواداران بسیاری در بین مخاطبین موسیقی کشور دارد. این ساز که اساتید بزرگی چون کیهان کلهر از پیشگامان اجرای آن هستند، به خاطر وزن سبک، قابل حمل بودن و قیمت نسبتا مناسب، گزینه بسیاری از هنرجویان برای یادگیری ساز نیز هست . آموزشگاه موسیقی در اصفهان – آموزش استاندارد و نظارت استاد بر یادگیری درست، عامل مهمی در یادگیری درست و اصولی هر سازی در موسیقی است. این موضوع از دید ما اهمیت بالایی داشته و در کلاس آموزش سه‌تار آموزشگاه موسیقی رادفر، هنرجویان زیر نظر اساتید باتجربه و حرفه‌ای به طور گام به گام مسیر یادگیری نواختن این ساز را طی خواهند کرد.

آموزش ارف در اصفهان

09129344964 – 09131072085

03134485934

استاد آموزش سه تار در اصفهان
کلاس سه تار در اصفهان

استاد سه تار خوب در اصفهان

کلاس‌های سه تار بسته به نوع آن و استاد مربوطه قیمت‌های مختلفی دارد. انتخاب نوع کلاس(آنلاین ـ حضوری) دلخواه است اما باید به استاد توجه زیادی داشته باشید چرا که استاد مهم‌ترین نقش را در شروع یادگیری شما دارد و اگر استاد مربوطه شما تبحر کافی نداشته باشد مشکلات زیادی برای شما به وجود می‌آید و ممکن است از یادگیری سه تار دلسرد شوید. ترم‌های آنلاین سه تار در حدود ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارند اما کلاس‌های حضوری به صورت ترمی در حدود یک میلیون تومان هزینه دارند. البته برای شروع یادگیری سه تار به یک ساز هم نیاز دارید که بهتر است در مورد خرید آن از استاد مربوطه‌تان کمک بگیرید. موقعیت جغرافیایی موسسه هم نقش مهمی در تعیین قیمت کلاس‌های حضوری دارد چرا که موسساتی که در مرکز شهر هستند و دسترسی خوبی دارند هزینه‌های اجاره بالایی می‌پردازند و همین موضوع تاثیر مستقیمی بر هزینه کلاس دارد.

کلاس سه تار در اصفهان

البته از طرفی انتخاب این موسسات می‌تواند زمان و هزینه‌های رفت و آمد شما را کاهش دهد. امروزه کلاس‌های سه تار به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند و شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از این کلاس‌ها بیش‌تر برای شما مفید است. اگر در هر روز کارهای زیادی دارید و زمان زیادی برای رفت و آمد کلاس ندارید بهتر است کلاس‌های آنلاین را انتخاب کنید چرا که بدون نیاز به رفت و آمد می‌توانید در این کلاس‌ها حاضر شوید و از طرفی این کلاس‌ها به کمک تکنولوژی‌های جدید از بالاترین حد تعامل برخوردار است و می‌تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که زمان زیادی ندارند. اما از طرف دیگر کلاس‌های حضوری همان شیوه سنتی کلاس سه تار است که بازده بسیار بالایی دارد و شما می‌توانید به طور مستقیم با استاد ارتباط داشته باشید و مشکلات‌تان را از وی بپرسید. همچنین در نظر داشته باشید که اساتید موسیقی موسسه رادفر بالاترین مهارت را در آموزش سه تار دارند و شما به کمک این اساتید می‌توانید در کمترین زمان سه تار را یاد بگیرید. البته تمرین و پشت کار شما مهم‌ترین عامل در یادگیری شما است و باید به صورت روزانه و منظم تمرین داشته باشید.