کلاس ارف در اصفهان

معرفی دوره ارف کودکان
امروزه در جوامع جهانی کودکان عاشق بازی و سرگرمی‌اند، اما خانواده‌ها همیشه دغدغه پیشرفت و آموزش کودک خود را دارند. حال اگر کودک شما بتواند در خلال بازی و سرگرم شدن، هنر فوق‌العاده‌ای مانند موسیقی را نیز یاد بگیرد، چقدر هیجان‌زده می‌شوید؟ هنر اُرف (orff) همان چیزی است که به دنبالش هستید. آموزشگاه موسیقی در اصفهان

آموزش ارف در اصفهان

۰۹۱۲۹۳۴۴۹۶۴ – ۰۹۱۳۱۰۷۲۰۸۵
۰۳۱-۳۴۴۸۵۹۳۴

آموزش ارف در اصفهان
کلاس ارف در اصفهان

به طور کلی اُرف یک رویکرد خلاقانه است که از مواردی مانند رقص، آواز و سازهای کوبه‌ای تشکیل می‌شود.

مهم‌ترین نکته‌ای که این روش را متمایز و منحصر به‌فرد می‌کند این است که هدف این سبک از آموزش یادگیری و بازی کردن است، نه کامل و بی‌نقص شدن. خالق این رویکرد کارل اُرف (karl Orff) بود. او معتقد بود که بهترین روشی که می‌توان به کودکان در سنین پایین در یادگیری و آموزش کمک کند، از طریق بازی است.
همان‌طور که شما به عنوان یک مادر یا پدر می‌دانید، کودکان در سنین پایین به ندرت علاقه‌ای به آموزش نشان می‌دهند و تنها چیزی که برایشان جذابیت و اهمیت دارو بازی است. به همین دلیل بهترین روشی که می‌توانید چیزی را به کودکتان آموزش دهید، از طریق بازی است. در کلاس‌های آموزش اُرف به کودکان، مربیان به شکل یک هدایت‌گر گروه اُرکستر رفتار می‌کنند.

کلاس ارف در اصفهان

زمانی که مربی یک آهنگ را انتخاب می‌کند، از برخی از کودکان به عنوان نوازنده‌های گروه استفاده می‌کند در حالی که سایر کودکان مانند خواننده‌ها در حال آواز خواندن هستند. در این روش‌ها نکات و بخش‌ها طوری انتخاب می‌شوند که برای کودکان قابل فهم و اجرا باشند؛ به همین دلیل ممکن است از برخی از بخش‌ها چشم‌پوشی شود‌.

آموزش ارف در اصفهان
آموزش ارف در اصفهان

آموزش ارف در اصفهان

۰۹۱۲۹۳۴۴۹۶۴ – ۰۹۱۳۱۰۷۲۰۸۵
۰۳۱-۳۴۴۸۵۹۳۴