کلاس آموزش آنلاین هنگ درام

آموزش آنلاین هنگ‌درام
آموزش آنلاین هنگ درام به دلیل نوع صدای تولیدی بسیار باکیفیت برگزار می‌شود، کلاس مجازی هنگ‌درام مانند کلاس‌های حضوری به مدت نیم ساعت است که شما با استاد می‌توانید به یادگیری هنگ درام بپردازید. شما می‌توانید بعد از کلاس ویدیو کلاس را در اختیار داشته باشید و اگر در جایی اشکال داشته باشید می‌توانید مجدد ویدیو کلاس خود را بررسی کنید. شما می‌توانید برای آشنایی با استاد و نحوه تدریس ایشان یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید و در صورت رضایت کلاس را رزرو کنید.

آموزش ارف در اصفهان

۰۹۱۲۹۳۴۴۹۶۴ – ۰۹۱۳۱۰۷۲۰۸۵

۰۳۱-۳۴۴۸۵۹۳۴

آموزشگاه موسیقی در اصفهان ( آکادمی رادفر ) دارای بهترین اساتید مجرب و همچنین دارای کلاس هاس مختلف آموزش هنگ درام موسیقی سنتی و پاپ با قیمت مناسب آماده ثبت نام علاقه مندان دوره کلاس حضوری و یا آنلاین می باشد .

امروزه روش‌های بسیار متنوعی برای آموزش نواختن ساز وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ثبت نام کلاس موسیقی حضوری و یا آنلاین، استفاده از کتاب‌ها و همچنین دوره‌های آموزش ویدئویی اشاره کرد.

شرایط دوره و طول دوره آموزش هنگ درام چگونه است؟

تعداد جلسات هر ترم : بسته به دوره ی ثبت نامی 8، 10 یا 12 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 30 دقیقه
زمان تشکیل کلاسها: پس از ثبت نام دوره (پرداخت شهریه) با هماهنگی هنرجو و استاد، روز و ساعت کلاس تعیین می شود. بر حسب شرایط، زمان تعیین شده قابل تغییر می باشد.
مدرس دوره: متناسب با زمان درخواستی هنرجو و سبک آموزشی مورد درخواست تعیین می گردد.
نوع جلسه: جلسات بصورت خصوصی و آنلاین از طریق مرورگر گوگل میت بصورت ویدئویی با استاد برگزار می گردد.

آموزش هنگ‌درام
این ساز از دو قسمت قوس بالایی و پایینی که کاملا جدا و فلزی هستند ساخته شده است. نت اصلی ساز هنگ‌درام پایین ترین نت از نظر صدایی و بم ترین صدا را تولید می‌کند. هر نت روی ساز هنگ درام دارای فضای مشخصی به نام Tone Field دارد. هنگ درام ساز جدیدی است که در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این ساز به دلیل صدای منحصر به فرد و آرامش‌بخش خود، در موسیقی درمانی و مدیتیشن کاربرد دارد. همچنین، هنگ درام به عنوان یک ساز ملودیک، قابلیت اجرای موسیقی‌های متنوعی را دارد. و شما می‌توانید در کلاس‌های مبتدی تا پیشرفته هنگ درام شرکت کنید. به دلیل آسان بودن یادگیری ساز هنگ درام شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی این ساز را فرا بگیرید اما باید در کنار یادگیری به تمرین مستمر هم بپردازید. آموزش هنگ درام در اصفهان

قیمت کلاس هنگ درام
هزینه کلاس آنلاین هنگ درام به مراتب کمتر از هزینه کلاس حضوری آن می‌باشد. در کلاس‌های آنلاین شما از بسیاری از هزینه‌ها، اعمم از هزینه رفت و آمد و هزینه حضور در محل کلاس صرفه جویی میشود

قیمت هنگ درام
ساز هنگ درام جزو سازهای گران بحساب می آید. پروسه سخت ساختن این ساز و جنس آلیاژ استفاده شده در آن موجب بالارفتن قیمت آن می‌گردد، قیمت این ساز به صورت حدودی از 10 میلیون تومان شروع می‌گردد. اگر بدنبال هنگدرام ارزان تر هستید می‌توانید از نسخه کوچک تر شده آن که همان تانگ درام هست استفاده نمایید، که از همین خانواده است اما دارای حجم صدای کمتری میباشد.

خرید هنگ‌درام
به مرور زمان 5 نسل از هنگ‌درام ساخته شده است که در نسل‌های اول کوک‌های مختلفی از مودها و گام‌های مختلفی به وجود آمدند و نسل‌های بعد تر این ساز دارای صداهای بم تری هستند. شما می‌توانید در جلسه مشاوره رایگان با استاد خود در مورد خرید هنگ‌درام اطلاعات کسب کنید.

هنگ درام
یکی از سازهایی که اخیراً در سراسر دنیا محبوب و زبانزد شده است، ساز هنگ درام است. صدای این ساز یک صدای بسیار استثنایی و رویایی و عجیب است که حواس هر شنونده‌ای را به خود مشغول می‌کند. جدا از صدای خاص، ظاهر ساز نیز بسیار منحصر به فرد و ویژه است. اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به این ساز هستید، در ادامه همراه ما باشید.

ساختار ساز هنگ درام
این ساز یکی از سازهای کوبه‌ای است که زمان ساخت آن به سال 2000 و کشور سوئیس برمی‌گردد از این رو ساز بسیار جدیدی محسوب می‌شود. ساز شبیه به یک بشقاب پرنده است و و از دو قسمت بشقابی فلزی (فولاد) ساخته شده است. طرف دینگ یا قوس بالایی، بخشی ست که نت‌ها روی آن قرار دارند. قوس زیرین یا قوس گو روی پا قرار می‌گیرد و یک حفره‌ی بزرگ در آن قرار دارد. نت هنگ دارم پایین‌ترین اکتاو یا بم‌ترین صدا را تولید می‌کند. نت در این ساز یک فضای خاص روی قوس بالای هنگ درام را شامل می‌شود. کوک کردن صدا در این ساز بسیار پیچیده است. این ساز اصولاً 8 تا 10 نت دارد اما انواع 20 نتی آن نیز ساخته می‌شود. از آنجایی که این ساز سن کمی دارد، نوازندگان آن هنوز در حال رشد و یادگیری هستند. با این حال در میان اسامی بعضی از نوازندگان این ساز بیشتر از سایرین می‌درخشد. بعضی از مهمترین هنگ درام نوازان دنیا عبارتند از: کوارتت رواق، دیوید سواراپ، مانو دلاگو، دانته بوچی، ماسیو و …

آموزش ساز هنگ درام
اگر به ساز رویایی علاقه دارید و قصد یادگیری آن را دارید، می‌توانید از دو طریق اقدام کنید: کلاس‌های آموزش حضوری و کلاس‌های آنلاین. احتمالاً اولین گزینه‌ای که به ذهنتان می‌رسد، شرکت در کلاس‌های حضوری این ساز است. برای این کار باید یک مجموعه‌ی آموزشی خوب با اساتید مجرب را پیدا کنید. در مورد ساز هنگ درام پیدا کردن استاد باسابقه کار دشواری است و اگر در شهرهای کوچکی زندگی می‌کنید احتمال زیادی وجود دارد که نتوانید گزینه‌ی مناسب خود را پیدا کنید. به جز استاد خوب، فاصله‌ از آموزشگاه نیز اهمیت دارد زیرا بر مسافتی که هر روز جا به جا می‌شوید و زمانی که برای این کار صرف می‌کنید تاثیر می‌گذارد. زمان کلاس‌ها نیز نباید با ساعت کاری یا تحصیل شما تداخل داشته باشند. به خاطر این مشکلات است که شرکت در کلاس‌های حضوری بسیار دشوار شده است. خبر خوب این است که شما گزینه‌ی دیگری در پیش رو دارید و ان هم شرکت در کلاس‌های آنلاین است.

آموزش ارف در اصفهان

۰۹۱۲۹۳۴۴۹۶۴ – ۰۹۱۳۱۰۷۲۰۸۵

۰۳۱-۳۴۴۸۵۹۳۴

آموزش آنلاین هنگ درام در آموزشگاه موسیقی رادفر
ما در آموزشگاه موسیقی رادفر یکی از کامل‌ترین مجموعه‌ی آموزش سازها به صورت آنلاین و از راه دور را داریم. اگر به ساز هنگ درام علاقه دارید، بهترین اساتید آن در گروه ما دور هم جمع شده‌اند تا شما بتوانید همه‌ی آموزش‌هایی که برای این ساز نیاز دارید را دریافت کنید. کلاس‌های ما از نظر سیاست و خط مشی کلاس کاملاً شبیه کلاس‌های حضوری است با این تفاوت که آموزش‌ها را از خانه یا هر جای دیگری که بخواهید دریافت خواهید کرد. و چون نیازی به جا به جایی ندارید، این موضوع سبب صرفه جویی در زمان و هزینه‌های آموزشی می‌شود. همچنین شما می‌توانید از هر شهری در این کلاس‌ها شرکت کنید. کلاس‌های رادفر همگی در پلتفرم مخصوص ما به صورت خصوصی و زنده برگزار می‌شود و شما می‌توانید در زمان کلاس با مربی تعامل و گفتگو داشته باشید و سوالاتتان را بپرسید. هزینه‌ی شرکت در کلاس‌های ما نیز به مراتب از کلاس‌های حضوری کمتر است. مدت زمان برگزاری کلاس و کتاب‌هایی که در آموزش ما استفاده می‌شود مشابه کلاس‌های حضوری است. بعد از انتخاب استاد، یک جلسه به صورت مشاوره و رایگان برایتان برگزار می‌شود که در آن با نحوه‌ی آموزش استادتان آشنا شده و می‌توانید برای ادامه‌ی کلاس تصمیم بگیرید.

خرید ساز مناسب
ساز هنگ درام یک ساز نسبتاً گران قیمت است بنابراین باید در خرید آن دقت کافی را داشته باشید. برای خرید ساز مناسب به اطلاعات کاملی در مورد برند و جنس ساز نیاز دارید که در جلسه‌ی اول مشاوره رایگان در اختیارتان قرار داده می‌شود. از مهمترین برندهای هنگ درام در ایران می‌توان به کیتا درام، آرشا پنتام، یوناپن، هما، ایران هنگ درام و … اشاره کرد.